Proinvest Sp. z o. o.

Proinvest Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy Proinvest Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Proinvest Sp. z o. o.

Wybrane oferty innych pracodawców

  • Pracownik drukarni

    Timing Sp. z o.o.
    • Opole
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana

Proinvest Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Proinvest Sp. z o. o.

Pełna nazwa
PROINVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Wspólna 1C 45-837 Opole
NIP
6482476565
REGON
278162968
KRS
0000181246
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
27.11.2003
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 22.21.Z Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 38.32.Z Odzysk surowców z materiałów segregowanych

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 43.29.Z Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
  • 43.39.Z Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.19.Z Pozostałe pośrednictwo pieniężne
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Proinvest Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Opole
    • pełny etat
    • 3 449 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Proste prace magazynowo-produkcyjne, praca fizyczna.
      Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

      Cenimy sobie stała współpracę, dlatego prosimy o zgłaszanie się kandydatów, którzy faktycznie chcą pracować.
      Zapewniamy stabilne zatrudnienie, oraz atrakcyjny system premiowania.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Nie wymagamy doświadczenia, sami szkolimy pracowników.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 449,9 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu