Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Club Silesius Katarzyna Szajca

Niemiecka firma budowlana zatrudniająca od 25 lat fachowców z Polski poszukuje do swojego zespołu:

Oferty pracy Conexio Sp. z o.o Sp. kom.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Elektryk budowlany Niemcy wyjazd od zaraz
Zawód: elektryk   |  Rodzaj: umowa o pracę
Niemcy
Szczegóły

Niemiecka firma budowlana poszukuje do swoich zespołów fachowców w Polski. Od 25 lat zatrudniamy fachowców z Polski co sprawia, że jesteśmy w stanie ofertować optymalne warunki pracy dodpasowane do oczekiwań i potrzeb osób zarobkujacych za granicą.

Zakres obowiązków
  • Montaż i modernizacja elektrycznych instalacji mieszkaniowe,
  • Wykonywanie prac według schematów elektrycznych
Wymagania

CHĘTNIE POWITAMY CIĘ W GRONIE NASZYCH FACHOWCÓW JEŚLI…

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe i/lub uprawnienia SEP,
  • znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy będą dodatkowymi atutami.

Adres

ul. Ozimska 7
45-057 Opole
województwo opolskie
powiat Opole
gmina Opole

Adres do doręczeń

gmina Opole

Dodatkowe informacje

NIP: 9910117175
REGON: 361409809

Profil działalności:

  • 63.11.Z - Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
  • 63.12.Z - Działalność portali internetowych
  • 63.91.Z - Działalność agencji informacyjnych
  • 64.99.Z - Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
  • 70.21.Z - Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja
  • 70.22.Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 73.11.Z - Działalność agencji reklamowych
  • 73.12.A - Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji
  • 73.12.B - Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych
  • 73.12.C - Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)
  • 73.12.D - Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach
  • 73.20.Z - Badanie rynku i opinii publicznej
  • 74.20.Z - Działalność fotograficzna
  • 74.30.Z - Działalność związana z tłumaczeniami
  • 74.90.Z - Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 78.10.Z - Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 78.20.Z - Działalność agencji pracy tymczasowej
  • 78.30.Z - Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 82.11.Z - Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura
  • 82.19.Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura
  • 82.30.Z - Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów
  • 82.99.Z - Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 85.59.A - Nauka języków obcych
  • 85.59.B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 85.60.Z - Działalność wspomagająca edukację

Uprawnienia:

  • od 2015-05-14 do Rejestr podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia Wpis Marszałka Woj.Opolskiego (wprowadzone przez Rejestr agencji zatrudnienia )
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 04-05-2015
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Opole