Pracodawca - TIME2WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Time2Work Sp. z o.o. - Jesteśmy agencją, która pomoże Ci znaleźć zatrudnienie. Naszą legalną działalność potwierdza wpis do KRAZ pod numerem 13395. Znamy pracodawców, którzy poszukują pracowników takich jak Ty.  Poznaj nasze oferty pracy!

Oferty pracy TIME2WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Technik automatyk ze znajomością języka angielskiego
Automatyk   |  umowa zlecenie
Czechowice-Dziedzice
Szczegóły

Dla naszego klienta, firmy, która uruchamia linię produkcyjną maseczek

poszukujemy techników/ inżynierów do obsługi linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków
  • nadzór nad linią produkcyjną,
  • kontrola parametrów na komputerach,
  • reagowanie na odstępstwa od prawidłowych parametrów.

Zlecenie będziesz wykonywał  w godzinach pracy zakładu od 7:00  do 19:00 i od 19:00 do 7:00 w systemie czterobrygadowym dwuzmianowym.

Wymagania
  • wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu automatyki,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnych,
  • dokładność,
  • odpowiedzialność.

Adres

ul. Niemodlińska 8
45-710 Opole
województwo opolskie
powiat Opole
gmina Opole

Dodatkowe informacje

NIP: 7543068141
REGON: 161493934
KRS: 0000439402

Dyrektor generalny

Barbara Urszula Zabiega Wikowska
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 08-11-2012
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Opole