CERAMIKA PARADYŻ SP. Z O.O.

s
CERAMIKA PARADYŻ SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy CERAMIKA PARADYŻ SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CERAMIKA PARADYŻ SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

CERAMIKA PARADYŻ SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - CERAMIKA PARADYŻ SP. Z O.O.

Pełna nazwa
"CERAMIKA PARADYŻ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Piotrkowska 61 26-300 Opoczno
NIP
7681662555
REGON
592184659
KRS
0000125109
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
01.08.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 23.31.Z Produkcja ceramicznych kafli i płytek
  • 31.09.Z Produkcja pozostałych mebli

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca CERAMIKA PARADYŻ SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Elektryk-automatyk

    • Tomaszów Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      bieżące naprawy, remonty oraz przeglądy maszyn i urządzeń, bieżące usuwanie awarii maszyn w celu utrzymania ciągłości produkcji, montaż nowych maszyn i urządzeń, montaż i naprawa instalacji elektrycznych, kontrola stanu technicznego oraz udoskonalanie maszyn i urządzeń w celu poprawy ich pracy oraz wydajności, kontrola i konserwacja rozdzielni elektrycznej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: automatyka, robotyka, elektryka, energetyka, mechatronika
      • Inne wymagania: wiedza z zakresu automatyki, elektronika, czytania schematów elektrycznych, sumienność i dokładność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator urządzeń linii produkcyjnej

      kontrola jakości wytworzonych produktów, odsługa i regulacja urządzeń linii produkcyjnej, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, rozliczanie rozchodu półproduktów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

      bieżące naprawy, remonty oraz przeglądy maszyn i urządzeń, usuwanie awarii maszyn, montażnowych maszyn i urządzeń, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

Pracodawcy w Opocznie