Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MAX EWELINA JAMOREK praca

Opoczno
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MAX EWELINA JAMOREK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż praca fizyczna obsługa klienta / call center magazyn

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MAX EWELINA JAMOREK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MAX EWELINA JAMOREK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MAX EWELINA JAMOREK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MAX EWELINA JAMOREK - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MAX EWELINA JAMOREK
    • Opoczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      PRACA FIZYCZNA POLEGAJĄCA NA SKŁADANIU I ROZKŁADANIU EKSPOZYCJI, PRZENOSZENIE ELEMENTÓW

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: CHĘCI DO PRACY, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI NARZĘDZI TYPU: WIERTARKA, WKRETARKA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opocznie