Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Magdalenka Alina Janeczek

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Magdalenka Alina Janeczek najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Magdalenka Alina Janeczek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Magdalenka Alina Janeczek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Magdalenka Alina Janeczek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Magdalenka Alina Janeczek - oferty archiwalne

  • Obsługa w kawiarni - cukierni

    • Olsztynek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa gości, klientów w punkcie "cukierniczo kawowym"

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Kucharz

    • Olsztynek

      przygotowywanie i wydawanie dań kuchni polskiej

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe w gastronomii

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynku