Czy to Twoja firma?

OZGraf - Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A. praca

Olsztyn

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumnym liderem w branży poligraficznej, wyznaczającym standardy jakości i innowacyjności. Nasza historia zaczęła się w lipcu 1945 roku, a od tamtej pory nieustannie się rozwijamy, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jako OZGraf - Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A., z siedzibą w sercu Olsztyna, jesteśmy synonimem doskonałości w usługach drukarskich.

Nasza oferta to szeroki wachlarz produktów wysokiej jakości, od dziełowych książek, przez offsetowe albumy, po encyklopedie i podręczniki szkolne. W naszej introligatorni powstają oprawy, które nie tylko chronią cenne treści, ale również zachwycają estetyką wykonania. Dzięki zaawansowanemu studiu CTP, możemy zaoferować naszym klientom najnowsze rozwiązania w zakresie prepressu.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności - nasze produkcje docierają do czytelników na całym świecie, a stosunek sprzedaży krajowej do zagranicznej świadczy o naszym globalnym zasięgu. Jako część Grupy Kapitałowej Kompap S.A., cieszymy się stabilnością finansową, która pozwala nam na ciągłe inwestycje w nowoczesny sprzęt, technologie i systemy, co z kolei przekłada się na niezmiennie wysoką jakość naszych usług.

Nasza ugruntowana pozycja na rynku, wiedza i doświadczenie pozwalają nam na utrzymanie przewagi konkurencyjnej. Jesteśmy dumni z otrzymania Certyfikatu Złoty Płatnik w 2014 roku, który jest potwierdzeniem naszej solidności i rzetelności.

W OZGrafie rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to największa wartość. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać produkty, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy tworzyć historię, która zostanie zapisana na kartach najpiękniejszych wydawnictw.

OZGraf - Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło księgowość / ekonomia zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy OZGraf - Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OZGraf - Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A.

Mapa OZGraf - Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A.

Siedziba główna

OZGraf - Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OZGraf - Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A. - oferty archiwalne

  • Maszynista maszyn introligatorskich

    OZGraf - Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A.
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa przynajmniej jednej z wymienionych maszyn: Kolbus KM 600, Kolbus KM 530, falcerki, maszyny szyjące, gilotyna. Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych pod względem ilościowym i jakościowym. Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą i stanem technicznym urządzeń. Sprawowanie całościowego nadzoru nad procesem oprawy. Bieżąca kontrola jakości wykonywanych opraw. Odpowiedzialność za powierzony sprzęt. Przestrzeganie i realizacja obowiązujących przepisów BHP.
      Godziny pracy 6-14; 14-22

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie techniczne. Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn falujących lub szyjących.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny kolejna na czas określony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Olsztyn
    • 4 000-5 000 zł / mies.

      Obsługa nowoczesnej linii do oprawy Kolbus KM600 lub BF530, terminowa realizacja zleceń produkcyjnych pod względem jakościowym i ilościowym, rozwiązywanie problemów związanych z obsługą i stanem technicznym urządzeń, sprawowanie całościowego nadzoru nad procesem oprawy, bieżaca kontrola jakości wykonywanych opraw, odpowiedzialność za powierzony sprzęt, przestrzeganie i realizacja obowiązujących przepisów BHP
      Godziny pracy 6-14, 14-22
      Prosimy aby osoby przesyłały swoje CV na adres e-mail: kadry@ozgraf.com.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe na liniach do oprawy Kolbus, Miller Marini lub innych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa zlecenie lub umowa na okres próbny 3 miesiące - w zależności od doświadczenia, kolejn

Pracodawcy w Olsztynie