Czy to Twoja firma?

Fundacja Laurentius praca

Olsztyn

Od początku naszej działalności w 2002 roku, Fundacja Laurentius z Olsztyna zyskała reputację jako instytucja o głębokim zaangażowaniu w poprawę jakości życia osób starszych. Nasza historia zaczęła się od współpracy z Diakonią Neuendettelsau i Diakonią Mazurską, co pozwoliło nam na rozwinięcie solidnych podstaw opieki psycho-somatycznej i duchowej, która jest naszą misją.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego Senior Residence w Katowicach, otwartego w 2014 roku, oraz z oddziału, który rozpoczął działalność w Gdańsku pięć lat później. Te kamienie milowe świadczą o naszym ciągłym rozwoju i determinacji w dostarczaniu usług na najwyższym poziomie.

W Fundacji Laurentius wierzymy, że opieka nad seniorami to nie tylko kwestia zdrowia fizycznego, ale także wsparcie emocjonalne i społeczne. Dlatego nasza oferta obejmuje terapię zajęciową, rehabilitację usprawniającą, gimnastykę poranną oraz różnorodne formy aktywności, które sprzyjają integracji społecznej naszych podopiecznych.

Korzystając z doświadczeń naszego niemieckiego fundatora Diakoneo, który ma 160-letnią tradycję w innowacjach, stale dążymy do doskonalenia naszych metod pracy. Nasz nowoczesny ośrodek opiekuńczy jest wyposażony w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, a nasza własna kuchnia oferuje indywidualnie dostosowane posiłki, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, co oznacza, że nasze działania są możliwe dzięki darowiznom od fundatora oraz osób fizycznych, które wierzą w naszą misję i chcą wspierać naszą pracę.

W Fundacji Laurentius każdy dzień to nowa możliwość, aby zrobić różnicę w życiu tych, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy wspierają nasze działania. Razem możemy więcej.

Fundacja Laurentius najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Fundacja Laurentius

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Laurentius

Mapa Fundacja Laurentius

Siedziba główna

Fundacja Laurentius poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Fundacja Laurentius
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Olsztyn
  2. Barczewo
  3. Bielsko-Biała
  4. Olsztynek

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Fundacja Laurentius - oferty archiwalne

  • Opiekun kwalifikowany

    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 820-2 917 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Opieka i pielęgnacja osób starszych
      godziny pracy 7-19, 19-7 - równoważny system czasu pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: opiekun medyczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 820 - 2 917 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres 3 miesiący, kolejna na czas określony Przy umowie o pracę : wyższy dodate
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun niekwalifikowany

    • Olsztyn

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub 2 lata praktyki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa zlecenie na okres 3 miesiący, kolejna na okres próbny i czas określony Przy umowie

Pracodawcy w Olsztynie