Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - CENTRUM PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH W OLSZTYNIE

Oferty pracy CENTRUM PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH W OLSZTYNIE

KONSERWATOR

Zawód: pracownik fizyczny Rodzaj: praca tymczasowa
CENTRUM PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH W OLSZTYNIE
Naprawy konserwacyjne w CPOW w Olsztynie oraz przyległych placówkach. Prace porządkowe na terenie CPOW, kierowanie pojazdem do przewozu dzieci. Godziny ...
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Olsztyn
16-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

WYCHOWAWCA
Zawód: pedagog   |  Rodzaj: umowa o pracę
Olsztyn
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca opiekuńczo-wychowawcza z dziećmi, zaspokajanie podstawowych potrzeb bytowych i zapewnianie bezpieczeństwa wychowankom.
Godziny pracy 8-20, 20-8
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: praca socjalna, psychologia
Inne wymagania:
Wymagane wykształcenie wyższe w kierunku: pedagogika, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, praca socjalna.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPECJALISTA DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH
Zawód: specjalista ds. hr   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Olsztyn
Szczegóły
Prowadzenie sekretariatu, prowadzenie spraw i dokumentacji zgodnie z instrukcją kancelaryjną według rzeczowego wykazu akt, prowadzenie archiwum, prowadzenie spraw dotyczących wychowanków.
Godziny pracy: 07.30 - 15.30
Wymagania
Zawody:
Pracownik do spraw osobowych (wymagany staż - lata: 4)
średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: administracja, ekonomia
Wymagane wykształcenie min. średnie mile widziane wyższe, doświadczenie zawodowe przy wykształceniu średnim 5 lat, przy wyższym 4 lata
NIE
10-086 Olsztyn
Korczaka 6

Pracodawcy z miasta Olsztyn

Popularni pracodawcy z województwa: Warmińsko-Mazurskie

Hr Quality
Telbridge
Na czarter
Work Service
INM Sp.  z o.o.
OROCON PL
W-MOSG
ODN SWP