Czy to Twoja firma?

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC praca

Olsztyn
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Olsztyn
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Quality Technicans - Technik/ Kontroler Jakości

    Shannon Precision Engineering Limited
    • Irlandia
    • 12 250-14 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC - oferty archiwalne

  • Elektryk

    SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC
    • Olsztyn
    • pełny etat
    • 3 400 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa techniczna systemów: wentylacji i klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych. Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych. Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń. Diagnostyka i naprawa urządzeń, instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych. Usuwanie awarii w urządzeniach technicznych. Monitoring mediów. Przygotowywania adekwatnych raportów oceniających stan techniczny urządzeń i budynku. Prowadzenie bieżącej dokumentacji
      Godziny pracy 7-15

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod-kan, Uprawnienia SEP - Grupa I, II, III (do 1 kV), E I, II, III, Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, Czynne prawo jazdy kat. B, Umiejętność obsługi komputera znajomość programów MS Word oraz MS Excel, Mile widziane uprawnienia na gazy medyczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Po umowie na okres próbny kolejna na czas nieokreślony wynagrodzenie 3400 + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynie