Fima Kuma Magda & Magda sp. j.

Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
Fima Kuma Magda & Magda sp. j. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Fima Kuma Magda & Magda sp. j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fima Kuma Magda & Magda sp. j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Fima Kuma Magda & Magda sp. j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Fima Kuma Magda & Magda sp. j. - oferty archiwalne

  • Operator koparko - ładowarki

    • Olszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa koparko - ładowarki. Wymagane uprawnienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Operator koparko-ładowarki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Magazynier

    • Olszowa
    • 4 000 zł / mies.

      Obsługa stanów magazynowych - przyjęcie i wydawanie towaru z magazynu. Mile widziane uprawnienie na wózek widłowy. Możliwość przyuczenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olszowie