ZZO OLSZOWA SP. Z O.O.

Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne
ZZO OLSZOWA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ZZO OLSZOWA SP. Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZZO OLSZOWA SP. Z O.O.

  • Pracownik biurowy

    • Olszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZZO OLSZOWA SP. Z O.O.

Siedziba główna

ZZO OLSZOWA SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - ZZO OLSZOWA SP. Z O.O.

Pełna nazwa
ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW OLSZOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Bursztynowa 55 63-600 Olszowa
NIP
6191846282
REGON
250945333
KRS
0000183399
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
15.12.2003
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 20.15.Z Produkcja nawozów i związków azotowych

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 38.11.Z Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne
  • 38.12.Z Zbieranie odpadów niebezpiecznych
  • 38.21.Z Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne
  • 38.31.Z Demontaż wyrobów zużytych
  • 38.32.Z Odzysk surowców z materiałów segregowanych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.77.Z Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie ZZO OLSZOWA SP. Z O.O.

3.9

Na podstawie 32 oceny z Google.

Patrick Wnykowicz (IT-Beratung)

"Bardzo dziękujemy trzem miłym Paniom, które nam pomogły i za miłą poradę. Wszystko poszło świetnie i zawsze chętnie wrócimy 😄✌️"

5 miesięcy temu

Maciej B

Maciej B

"Bardzo sympatyczna obsługa. Miałem trochę różnego rodzaju śmieci to pan z obsługi pokazał mi gdzie i co mam zrzucić."

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca ZZO OLSZOWA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Operator wózka widłowego/konserwator/operator prasy belującej

    • Olszowa
    • Zakres obowiązków

      konserwacja maszyn i urządzeń, obsługa wózka widłowego, obsługa prasy belującej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Umiejętność obsługi wózka widłowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sortowacz/placowy

    • Olszowa
    • 3 100 zł / mies.

      Sortowanie odpadów na poszczególne frakcje i umieszczanie ich w wyznaczonych miejscach lub pojemnikach. Obsługa pasa mechanicznego do sortowania odpadów. Wymagana odpowiednia kondycja fizyczna do prac porządkowych na terenie zakładu pracy. Praca na II zmiany 6:00-14:00; 14:00-22:00.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Sprawność fizyczna, Sprawność rąk i palców

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Pracodawcy w Olszowie