Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu praca

Olkusz
edukacja
Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    TOMMAR CRECHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu - oferty archiwalne

  • Nauczyciel bibliotekarz

    Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu
    • Olkusz
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie obowiązków nauczyciela bibiotekarza

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wymagane wykształcenie wyższe magisterskie kierunek informacja naukowa i bibliotekarstwo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 4 046 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie wg. rozporządzenia I stopnia awansu zawodowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olkuszu