Czy to Twoja firma?

CDE PRINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Olkusz
CDE PRINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Olkusz
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy CDE PRINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CDE PRINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter podzespołów

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Monter fasad/konstrukcji stalowych z niemieckim lub angielskim

    Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
    • Niemcy
    • запрошуємо працівників з України
    • 73-80 zł / godz.
    Polecana
    Wygasa
  • Monter konstrukcji aluminiowych

    CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL
    • Dąbrowa Górnicza
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana

Praca CDE PRINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter urządzeń energii odnawialnej

    CDE PRINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Olkusz
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż konstrukcji wsporczych, instalacji fotowoltaicznych, montaż paneli fotowoltaicznych, prowadzenie tras kablowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane 3 miesięczne doświadczenie zawodowe na stanowisku monter urządzeń energii odnawialnej, gotowość do pracy w delegacjach, badania wysokościowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olkuszu