Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ODRODZENIE W OLEŚNIE praca

Olesno
X
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ODRODZENIE W OLEŚNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ODRODZENIE W OLEŚNIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ODRODZENIE W OLEŚNIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ODRODZENIE W OLEŚNIE - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw wynagrodzeń

    SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ODRODZENIE W OLEŚNIE
    • Olesno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Naliczanie wynagrodzeń pracownikom, naliczanie zasiłków chorobowych z ZUS, sprawozdawczość

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, średnie branżowe, ekonomiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: premia zgodnie z regulaminem wynagrodzeń
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Oleśnie