REMONDIS OPOLE SP. Z O. O.

X
REMONDIS OPOLE SP. Z O. O. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy REMONDIS OPOLE SP. Z O. O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REMONDIS OPOLE SP. Z O. O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

REMONDIS OPOLE SP. Z O. O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca REMONDIS OPOLE SP. Z O. O. - oferty archiwalne

  • Koordynator ds. obsługi gmin

    • Olesno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Współpraca w zakresie odbioru odpadów z gminami, zarządacmi posesji, urzędami, sołectwami, starostwami itp.
      Gospodarka pojemnikami do gromadzenia odpadów.
      Obsługa zakładowego oprogramowania operacyjnego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, średnie ogólnokształcące, ekonomiczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, znajomość pakietu MS Office, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, regularnie wypałcane wynagrodzenie, grupowe ubezpieczenie na
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Oleśnie