Oras Olesno Sp. z o.o

Czy to Twoja firma?

Oras Olesno sp. z o.o. praca

Olesno

Grupa Oras to jeden z największych europejskich dostawców armatury sanitarnej: czołowy producent w krajach skandynawskich oraz Europie kontynentalnej. Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań, które umożliwią łatwe oraz oszczędne korzystanie z wody, natomiast wizją – pozycja lidera rynku w obszarze zaawansowanej armatury sanitarnej w całej Europie. Do Grupy Oras należą dwie silne marki: Oras i Hansa. Grupa Oras należy do Oras Invest, która jest firmą rodzinną z branży przemysłowej.

Oras Olesno Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Automatyk Olesno
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Oras Olesno Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Oras Olesno Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • ELEKTRYK - praca Niemcy

    IMS GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • 13 000-18 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Spawacz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • praca od zaraz
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk / Instalator elektryczny (technologia centralna)

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana

Mapa Oras Olesno Sp. z o.o

Siedziba główna

Praca Oras Olesno Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. automatyki/ młodszy automatyk

    • Olesno
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Bieżące usuwanie awarii maszyn linii produkcyjnych
      • Programowanie sterowników PLC
      • Udział w realizowaniu przeglądów oraz konserwacji maszyn zgodnie z harmonogramem
      • Analiza awarii linii produkcyjnych
      • Zapewnienie utrzymania ciągłości pracy oraz sprawności maszyn i urządzeń w zakładzie

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowany kierunek automatyka i robotyka)
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub pierwszych praktyk w obszarze automatyki
      • Umiejętność programowania sterowników PLC - mile widziane
      • Posiadanie uprawnień SEP
      • Dobra organizacja pracy
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
      • Bogaty pakiet socjalny

Pracodawcy w Oleśnie