Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - JOB HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ

Oferty pracy JOB HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: inna
Nowa Wieś Wrocławska
Szczegóły
Zakres obowiązków
Obsługa skanera, rozładunek, kompletacja zamówień, załadunek towaru.
Umowa zlecenie 154 h
praca w godz. 6:00-6:00
Miejsce wykonywania pracy: ul. R. Chomicza 13 Nowa Wieś Wrocławska + teren kraju
Kontakt z pracodawcą: 576 598 106
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Uprawnienia:
DYSPOZYCYJNOŚĆ
DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Komunikatywność
UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Inne wymagania:
wykształcene podstawowe, staż pracy 3 m-ce mile widziany
kierowca wózków jezdniowych Z napędem silnikowym z upr. do bezpiecznej wymiany butli - mile widziane
aktaulana książeczka sanepid - mile widziana
DOBRY WZROK
mile widziany jęz. ukraiński A1m rosyjski A1
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Szczegóły
Około 154 godziny pracy miesięcznie, dyspozycyjność całodobowa.
Przewidywany okres wykonywania pracy: rok.
Miejesce wykonywania pracy: Nowa Wieś Wrocławska, ul. Chomicza 13 i wg zleceń.
Wymagania
Zawody:
Magazynier
zasadnicze zawodowe, brak
wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
staż pracy: 3 miesiące na podobnym stanowisku - mile widziany,
dobry wzrok,
dyspozycyjność,
dobra orgazniacja pracy,
umiejętność pracy w zespole,
komunikatywność,
kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli - mile widziane,
aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - mile widziana,
znajomość języków ukraińskiego i rosyjskiego - mile widziana
NIE
JOB HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
56-400 Oleśnica
Lwowska 31

Pracodawcy z miasta Oleśnica