Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE NR 3 W OLEŚNICY praca

Oleśnica
PRZEDSZKOLE NR 3 W OLEŚNICY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSZKOLE NR 3 W OLEŚNICY

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE NR 3 W OLEŚNICY

  • Nauczyciel przedszkola

    PRZEDSZKOLE NR 3 W OLEŚNICY
    • Oleśnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSZKOLE NR 3 W OLEŚNICY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSZKOLE NR 3 W OLEŚNICY - oferty archiwalne

  • Konserwator-woźny

    • Oleśnica
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac naprawczo - remontowych na terenie obiektu. Praca eksploatacyjne - naparwa i wymiana gniazdek, kontaktów, żarówek. Prace związane z konserwacją urządzeń sanitarnych ( naprawa kranów i spłuczek). Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu, prace remontowo - malarskie w zakr. podst. Prace porządkowe terenów zew. ( koszenie trawnika, cięcie żywopłotu, usuwanie liści, śniegu)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Techniczne, Komunikatywność, pracowitość
      • Inne wymagania: Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją instalacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 210 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator woźny

    • Oleśnica
    • 2 800 zł / mies.

      Wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie obiektu ( naprawa i wymiana gniazdek, kontaktów, żarówek)
      Prace związane z konserwacją urządzeń sanitarnych ( naprawa kranów, spłuczek)
      Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu
      Praca remontowo malarskie w zakresie podstawowym, wykonywanie innych prac zleconych przez Dyrektora placówki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: Komunikatywność, pracowitość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 2 800,00 zł brutto

Pracodawcy w Oleśnicy