Czy to Twoja firma?

Adriatica Mateusz Krupa praca

Olecko
PRODUKCJA MATERACÓW.
Adriatica Mateusz Krupa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Adriatica Mateusz Krupa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Adriatica Mateusz Krupa

Adriatica Mateusz Krupa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Adriatica Mateusz Krupa - oferty archiwalne

  • Tapicer

    Adriatica Mateusz Krupa
    • Olecko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obijanie paneli tapicerowanych, wykańczanie foteli tapicerowanych, produkcja elementów tapicerki jachtowej, wykrój pianek, klejenie pianek, praca z narzędziami elektrycznymi i pneumatycznymi (taker, nóż do wykroju pianki i inne)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Pracodawca zapewnia szkolenie na oferowanym stanowisku pracy. Wymagane umiejętności techniczne, umiejętność sprawnego poslugiwania się narzędziami i elektronarzędziami (młotek, klucze, wkrętarka itp).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator maszyny cnc do wykroju tkanin

    • Olecko
    • 2 800-3 500 zł / mies.

      kompleksowa obsługa maszyny CNC, wybór ukladów do rozkroju, przygotowywanie tkanin, kontrolowanie postępu rozkroju, segregacja elementów, czyszczenie maszyn, wymiana narzędzi, prowadzenie ewidencji produkcji na stanowisku, dbanie o porządek na stanowisku pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Pracodawca zapewnia szkolenie na oferowanym stanowisku pracy, wymagane umiejętności techniczne. Mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń typu CNC.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN

Pracodawcy w Olecku