Czy to Twoja firma?

I. ALU-MIX Firma Inwestycji Budowlanych Adrian Mika ; II. MIKA Adrian Mika praca

Olecko
POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
I. ALU-MIX Firma Inwestycji Budowlanych Adrian Mika ; II. MIKA Adrian Mika najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja serwis / montaż

Oferty pracy I. ALU-MIX Firma Inwestycji Budowlanych Adrian Mika ; II. MIKA Adrian Mika

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca I. ALU-MIX Firma Inwestycji Budowlanych Adrian Mika ; II. MIKA Adrian Mika

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik Maszyn CNC

    Serwis Personalny Poland Wizytówka
    • Elbląg
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Blacharz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Lakiernik

    • Niemcy
    • 12 000-15 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

I. ALU-MIX Firma Inwestycji Budowlanych Adrian Mika ; II. MIKA Adrian Mika poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca I. ALU-MIX Firma Inwestycji Budowlanych Adrian Mika ; II. MIKA Adrian Mika - oferty archiwalne

  • Technik serwisant

    I. ALU-MIX Firma Inwestycji Budowlanych Adrian Mika ; II. MIKA Adrian Mika
    • Olecko
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie elektrycznym, mechanicznym, hydraulicznym na terenie firmy oraz w terenie;
      - nadzór i konserwacja maszyn i pojazdów firmowych;
      - zapewnienie bezpiecznego i poprawnego funkcjonowania urządzeń;
      - zaopatrzenie

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: elektryczny, elektromechaniczny
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na oferowanym stanowisku lub podobnym, wymagana bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność oraz dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Instalator/monter sieci wodno-kanalizacyjnej

    • Olecko

      - wykonywanie prac dotyczących budowania sieci wodno-kanalizacyjnych oraz oczyszczalni ścieków,
      - wykonywanie z zbezpieczanie wykopów oraz łączenie elementów przewodów sieci wodno-kanalizacyjnej,
      - sporządzanie zapotrzebowania na materiały

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: budownictwo, instalatorstwo
      • Inne wymagania: Doświadczenie związane z montażem sieci wodno-kanalizacyjnych. Wymagana dyspozycyjność, komunikatywność, pracowitość, odpowiedzialność, sumienność, rzetelność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Prowizyjny

Pracodawcy w Olecku