Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Transport Ciężarowy Krzysztof Witkowski 19-400 Olecko , ul Wieniawskiego 6

Transport drogowy towarów.

Oferty pracy Transport Ciężarowy Krzysztof Witkowski 19-400 Olecko , ul Wieniawskiego 6

BRUKARZ

Zawód: brukarz Rodzaj: umowa na okres próbny
Transport Ciężarowy Krzysztof Witkowski
Praca na budowie na terenie Suwałk.
od 4000 zł
UoP brutto/mies.
Suwałki
24-06-2020
od 4000 zł

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK BIUROWY
Zawód: pracownik biurowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Olecko
Szczegóły
Zakres obowiązków
sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, wykonywanie obliczeń oraz tworzenie baz danych, obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych, obsługa dokumencji firmy, pomoc księgowej
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia:
certyfikat księgowy
obsługa programu: Pakiet MS OFFICE
obsługa urządzeń biurowych
Inne wymagania:
Wymagane doświadczenie w pracy biurowej.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KSIĘGOWY
Zawód: księgowy   |  Rodzaj: umowa o pracę
Olecko
Szczegóły
prowadzenie pełnej księgowości firmy + kadry i płace
Wymagania
NIE

Adres

ul. Wieniawskiego 6
19-400 Olecko
województwo warmińsko-mazurskie
powiat olecki
gmina Olecko

Dodatkowe informacje

NIP: 8471446194
REGON: 510981078

Profil działalności:

  • 08.12.Z - Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu
  • 41.10.Z - Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.11.Z - Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 42.99.Z - Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 43.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z - Przygotowanie terenu pod budowę
  • 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z - Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 46.12.Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych
  • 46.13.Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych
  • 46.73.Z - Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.76.Z - Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów
  • 47.78.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.99.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów

  • od 2004-04-22 do 2054-04-21 Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy (wprowadzone przez Starosta Olecko Olecko)
  • od 2011-12-07 do 2021-12-31 Koncesja na wydobywanie kopalin ze złóż Koncesja na wydobywanie piasku ze żwirem z udokumentowanego złoża "JAŚKI VI", położonego w obrębie m. Jaśki, gmina Olecko, powiat olecki , woj. warmińsko-mazurskie. (wprowadzone przez Starosta Olecko Olecko)
  • od 2017-08-23 do 2022-08-22 Licencja dotycząca międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy (wprowadzone przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego Warszawa)
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 27-03-2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Olecko

Popularni pracodawcy z województwa: Warmińsko-Mazurskie

Hr Quality
Telbridge
Na czarter
Work Service
ODN SWP
INM Sp.  z o.o.
OROCON PL
W-MOSG