Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - AUTOLIV POLAND SP. Z O.O.

Oferty pracy AUTOLIV POLAND SP. Z O.O.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

MONTER SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA
Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa o pracę
Jelcz-Laskowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
Montaż modułów do poduszek powietrznych/montaż pasów bezpieczeństwa
Praca w systemie trzy zmiany, w godz. 6-14, 14-22, 22-6
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Inne wymagania:
Uprawnienia/Umiejętności: zdolności manualne, dokładność, doświadczenie na produkcji
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
OPERATOR MASZYN SZWALNICZYCH
Zawód: krawiec   |  Rodzaj: umowa o pracę
Oława
Szczegóły
Szycie poduszek powietrznych z części tekstylnych, obsługa maszyn do szycia
Wymagania
NIE
AUTOLIV POLAND SP. Z O.O.
55-200 Oława
Polna 49

Pracodawcy z miasta Oława