Komenda Powiatowa Policji w Oławie

Komenda Powiatowa Policji w Oławie najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Komenda Powiatowa Policji w Oławie

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Policji w Oławie

Dane firmowe i kontaktowe - Komenda Powiatowa Policji w Oławie

Pełna nazwa
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI WE WROCŁAWIU
Adres rejestrowy
ul. Podwale 31-33 50-040 Wrocław
NIP
8960004780
REGON
93015621600000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Komenda Powiatowa Policji w Oławie - oferty archiwalne

  • Policjant

    • Oława
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykrywanie, rozpoznawanie sytuacji łamania prawa i przeciwdziałanie im, ochrona zdrowia i życia obywateli.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 641 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Policjant

    • Oława
    • 4 641 zł / mies.

      Wykrywanie i rozpoznawanie sytuacji łamania prawa, przeciwdziałanie im. Ochrona zdrowia i życia obywateli.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 6:00-14:00 14:00-22:00 22:00-6:00

Pracodawcy w Oławie