Czy to Twoja firma?

EXPRESS-BUD-TRANS KRZYSZTOF STAWICKI praca

Oborniki
EXPRESS-BUD-TRANS KRZYSZTOF STAWICKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Oborniki
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy EXPRESS-BUD-TRANS KRZYSZTOF STAWICKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EXPRESS-BUD-TRANS KRZYSZTOF STAWICKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca EXPRESS-BUD-TRANS KRZYSZTOF STAWICKI - oferty archiwalne

  • Kierowca c+e

    EXPRESS-BUD-TRANS KRZYSZTOF STAWICKI
    • Oborniki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przewóz towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: - możliwość przyuczenia do zawodu - KARTA KIEROWCY - miejsce wykonywania pracy: KRAJ LUB EUROPA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Oborniki

      Wymagania

      • Inne wymagania: - możliwość przyuczenia - KARTA KIEROWCY - miejsce wykonywania pracy: KRAJ LUB EUROPA

      Oferujemy

Pracodawcy w Obornikach