Czy to Twoja firma?

Przedszkole Publiczne w Obornikach Śląskich praca

Oborniki Śląskie

W sercu malowniczego Obornik Śląskich, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasze Przedszkole Nr 2 - miejsce, gdzie każde dziecko jest na pierwszym miejscu. Jako placówka oświatowa, jesteśmy dumni z naszej roli w kształtowaniu przyszłych pokoleń, dostarczając usługi przedszkolne na najwyższym poziomie.

Choć nie możemy się podzielić naszą historią ani misją, to nasza codzienna praca jest odzwierciedleniem głębokiego zaangażowania w rozwój i dobro naszych podopiecznych. Nasza lokalizacja w Obornikach Śląskich jest nie tylko naszym domem, ale także środowiskiem, które inspiruje nas do tworzenia ciepłej, bezpiecznej i stymulującej przestrzeni edukacyjnej.

Specjalizujemy się w edukacji przedszkolnej, co jest naszym głównym profilem działalności. Jesteśmy tu, aby wspierać rodziny w ważnym etapie życia ich dzieci, zapewniając profesjonalną opiekę i edukację. Nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale przestrzeń, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się i rozwijać swoje pasje oraz zainteresowania.

Choć nie prezentujemy tutaj naszych wartości i przewagi konkurencyjnej, każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby nasze przedszkole było miejscem, gdzie dzieci czują się akceptowane, rozumiane i gdzie mogą rozwijać swoje indywidualne talenty. Wierzymy, że klucz do sukcesu leży w indywidualnym podejściu do każdego dziecka i budowaniu silnych relacji z rodzicami.

Nasza oferta edukacyjna jest bogata i zróżnicowana, jednak szczegóły pozostają w sferze naszych bezpośrednich rozmów z rodzicami, którzy są zainteresowani naszymi usługami. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas, aby osobiście przekonać się, jak wyjątkowe jest nasze przedszkole.

W Przedszkolu Nr 2 w Obornikach Śląskich każdy dzień jest nową przygodą, a uśmiech dziecka to dla nas największa nagroda. Zapraszamy do wspólnego tworzenia tej przygody.

Przedszkole Publiczne w Obornikach Śląskich najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie magazyn

Oferty pracy Przedszkole Publiczne w Obornikach Śląskich

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Publiczne w Obornikach Śląskich

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole Publiczne w Obornikach Śląskich

Siedziba główna

Przedszkole Publiczne w Obornikach Śląskich poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Publiczne w Obornikach Śląskich - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    Przedszkole Publiczne w Obornikach Śląskich
    • Oborniki Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć w grupie 3 - 6 lat

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: wczesnoszkolene

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 260 do 3 260 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

      Psycholog w przedszkolu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 do 2 949 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od stopnia awansu zawodowego.
  • Nauczyciel wspomagający - 20/20

      Nauczyciel wspomagający w oddziale przedszkolnym.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagana specjalność - oligofrenopedagogika.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 949 PLN

Pracodawcy w Obornikach Śląskich