JARPAK ZAKŁAD PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z TEKTURY SP. Z O. O.

Produkcja papieru i tektury
JARPAK ZAKŁAD PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z TEKTURY SP. Z O. O. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Księgowy Nysa
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy JARPAK ZAKŁAD PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z TEKTURY SP. Z O. O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JARPAK ZAKŁAD PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z TEKTURY SP. Z O. O.

Praca JARPAK ZAKŁAD PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z TEKTURY SP. Z O. O. - oferty archiwalne

  • Księgowy

    • Paczków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Księgowanie faktur kosztowych, sprawdzanie, zgodności zapisów na kontach vat z ypk-vat, sporządzanie i wysyłanie jpk-vat , księgowanie różnic kursowych, księgowanie pk

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie kierunkowe, doświadczenie na ww. stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nysie