Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE ATRA U JADWIGA FLEK praca

Nysa
usługi budowlane z wiązane remontem dróg oraz budową mieszkań.
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE ATRA U JADWIGA FLEK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Murarz Nysa Dekarz Nysa
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE ATRA U JADWIGA FLEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE ATRA U JADWIGA FLEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE ATRA U JADWIGA FLEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE ATRA U JADWIGA FLEK - oferty archiwalne

  • Murarz

    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE ATRA U JADWIGA FLEK
    • Nysa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Murowanie, tynkowanie i malowanie pomieszczeń wewnątrz i na zewnątrz. Miejsce pracy powiat nyski.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy, zdolności manualne, chęci do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Dekarz

    • Nysa

      Prace przy wykonywaniu pokryć dachowych, obróbkach blacharskich. Miejsce pracy powiat nyski.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe minimum 2-3 lata, chęci do pracy.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: plus premia,

Pracodawcy w Nysie