WIKA JOANNA WÓJTOWICZ

WIKA JOANNA WÓJTOWICZ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Magazynier Nysa
w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy WIKA JOANNA WÓJTOWICZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIKA JOANNA WÓJTOWICZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - WIKA JOANNA WÓJTOWICZ

Pełna nazwa
"WIKA" JOANNA WÓJTOWICZ
Adres rejestrowy
ul. Radzikowicka 7C 48-300 Jędrzychów
NIP
7532450718
REGON
381417160
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.10.2018
Zawieszenie wykonywania indywidualnej działalności
31.12.2023
Status indywidualnej działalności gospodarczej
ZAWIESZONY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 31.03.Z Produkcja materaców

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.18.Z Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
  • 47.41.Z Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.65.Z Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.71.Z Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.72.Z Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.10.B Ruchome placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
  • 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów

Informacja i komunikacja

  • 59.11.Z Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych
  • 59.12.Z Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi
  • 63.12.Z Działalność portali internetowych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca WIKA JOANNA WÓJTOWICZ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Nysa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pakowanie towaru, realizacja bieżących zamówień, dbanie o czystość magazynu, przyjmowanie dostaw, pomoc przy rozładunku dostaw.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, umiejętność pakowania przesyłek, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, solidność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Nysa

      Pakowanie paczek, dbanie o czystość magazynu, przyjmowanie dostaw.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, umiejętność pakowania przesyłek, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, solidność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN

Pracodawcy w Nysie