Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE REM-BUD IRENEUSZ KACZMAREK

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE REM-BUD IRENEUSZ KACZMAREK

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

CIEŚLA
Zawód: cieśla   |  Rodzaj: umowa o pracę
Zakres obowiązków
Praca na wysokości, wykonywanie szalunków. Praca na terenie powiatu nyskiego.
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Inne wymagania:
Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku pracy.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
DEKARZ
Zawód: dekarz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Wykonywanie pokryć dachowych, praca na wysokości. Praca na terenie powiatu nyskiego.
Wymagania
NIE
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE REM-BUD IRENEUSZ KACZMAREK
48-300 Nysa
Słowiańska 19

Pracodawcy z miasta Nysa