Czy to Twoja firma?

ROLNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ZIĘBICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Nysa
Produkcja materiałów budowlanych
ROLNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ZIĘBICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy ROLNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ZIĘBICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROLNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ZIĘBICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ROLNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ZIĘBICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ROLNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ZIĘBICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji wyrobów betonowych - zbrojenie wyrobów żelbetonowych

    ROLNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ZIĘBICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Paczków
    • umowa o pracę
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Dostawa betonu, dbanie o sprzęt, przestrzeganie dyscypliny pracy, zasad BHP.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, staż pracy mile widziany, chęci do pracy, możliwość przyuczenia do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Kierowca betonomieszarki/operator pompy

    • Paczków
    • pełny etat
    • 3 900 zł / mies.

      Obsługa pompy i betonomieszarki, dostawy betonu, dbanie o sprzęt, przestrzeganie dyscypliny pracy i BHP.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. C, mile widziane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku, uprawnienia operatora pomp do mieszanki betonowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nysie