Centrum Integracji Społecznej w Nysie

Centrum Integracji Społecznej w Nysie najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Psycholog Nysa
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Centrum Integracji Społecznej w Nysie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Integracji Społecznej w Nysie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - Centrum Integracji Społecznej w Nysie

Pełna nazwa
CENTRUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ W NYSIE
Adres rejestrowy
ul. Poznańska 3 48-300 Nysa
NIP
7532439220
REGON
36338324400000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Centrum Integracji Społecznej w Nysie - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Nysa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Współudział w opracowywaniu programu reintegracji zawodowej i społecznej dla uczestników CIS, prowadzenie zajęć reintegracji społecznej ze szczególnym uwzględnieniem: a) kształcenia umiejętności pozwalających na pełnienie ról społecznych i osiąganie pozycji społecznych dostępnych osobom nie podlegającym wykluczeniu społecznemu, b) nauki planowania życia i zaspakajania potrzeb własnym staraniem, zwłaszcza przez możliwość osiągnięcia własnych dochodów przez zatrudnienie lub własną działalność gospodarczą, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem, motywacji, pokonywania własnych słabości, tematyki uzależnień, c) nauki umiejętności racjonalnego gospodarowania posiadanymi środkami pieniężnymi, d) motywowania do własnej aktywności zawodowej. Tworzenie i prowadzenie warsztatów terapeutycznych oraz inicjowanie i nadzorowanie grup wsparcia (samopomocowych) dla uczestników CIS, w zależności od rodzaju wykluczenia społecznego, któremu podlegają oraz nadzór nad działaniem grup edukacyjnych, diagnozowanie i ocena potencjału zainteresowań, predyspozycji zawodowych, osobowości i cech psychofizycznych uczestników CIS z wykorzystaniem narzędzi psychologicznego pomiaru, stała współpraca z pracownikiem socjalnym, doradcą zawodowym i instruktorem zawodu CIS, szkolenie pracowników CIS, wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika CIS w Nysie. Zatrudnienie na 1/2 etatu.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Uzyskany w polskiej uczelni dyplom magistra psychologii lub uzyskał za granicą wykształcenie uznawane za równorzędne w Rzeczypospolitej Polskiej, pełna zdolność do czynności prawnych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, umiejętność władania językiem polskim w mowie i w piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania zawodu psychologa, posiadanie prawa do wykonywania zawodu psychologa, wpis na listę psychologów w Regionalnej Izbie Psychologów, posiadanie wiedzy z zakresu: metod i technik psychoterapii, terapii uzależnień i rozwiązywania problemów społecznych z zakresu uzależnień.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Nysa
    • 1 600 zł / mies.

      Współudział w opracowywaniu programu reintegracji zawodowej i społecznej dla uczestników CIS, prowadzenie zajęć reintegracji społecznej ze szczególnym uwzględnieniem: a) kształcenia umiejętności pozwalających na pełnienie ról społecznych i osiąganie pozycji społecznych dostępnych osobom nie podlegającym wykluczeniu społecznemu, b) nauki planowania życia i zaspakajania potrzeb własnym staraniem, zwłaszcza przez możliwość osiągnięcia własnych dochodów przez zatrudnienie lub własną działalność gospodarczą, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem, motywacji, pokonywania własnych słabości, tematyki uzależnień, c) nauki umiejętności racjonalnego gospodarowania posiadanymi środkami pieniężnymi, d) motywowania do własnej aktywności zawodowej. Tworzenie i prowadzenie warsztatów terapeutycznych oraz inicjowanie i nadzorowanie grup wsparcia (samopomocowych) dla uczestników CIS, w zależności od rodzaju wykluczenia społecznego, któremu podlegają oraz nadzór nad działaniem grup edukacyjnych, diagnozowanie i ocena potencjału zainteresowań, predyspozycji zawodowych, osobowości i cech psychofizycznych uczestników CIS z wykorzystaniem narzędzi psychologicznego pomiaru, stała współpraca z pracownikiem socjalnym, doradcą zawodowym i instruktorem zawodu CIS, szkolenie pracowników CIS, wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika CIS w Nysie.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Nysie