HOTELIK I RESTAURACJA SUDETY ALEKSANDER RAJCZYK

HOTELIK I RESTAURACJA SUDETY ALEKSANDER RAJCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kelner Nysa
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy HOTELIK I RESTAURACJA SUDETY ALEKSANDER RAJCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HOTELIK I RESTAURACJA SUDETY ALEKSANDER RAJCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HOTELIK I RESTAURACJA SUDETY ALEKSANDER RAJCZYK - oferty archiwalne

  • Kelnerka/kelner

    • Głuchołazy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klieta, podawanie posiłków, obsługa kręgielni.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, mile widziane doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nysie