Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe Ko-B-Ra Jerzy Kośmider praca

Nowy Tomyśl
Biuro Rachunkowe Ko-B-Ra Jerzy Kośmider najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Nowy Tomyśl
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Biuro Rachunkowe Ko-B-Ra Jerzy Kośmider

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe Ko-B-Ra Jerzy Kośmider

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Biuro Rachunkowe Ko-B-Ra Jerzy Kośmider - oferty archiwalne

  • Księgowy/księgowa

    Biuro Rachunkowe Ko-B-Ra Jerzy Kośmider
    • Nowy Tomyśl
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa księgowa firm na pełnych księgach i uproszczonych formach księgowości,
      - sporządzanie i wysyłka deklaracji podatkowych, plików kontrolnych oraz sprawozdań,
      - obsługa kadrowo-płacowa klientów biura rachunkowego,
      - współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
      - współpraca z klientami

      Firma oferuje umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, prywatną opiekę medyczną (pakiet medyczny).

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office, komunikatywność, Doświadczenie zawodowe, dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego mile widziana znajomość programu REWIZOR, SKP oraz Płatnik

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 5 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Tomyślu