Czy to Twoja firma?

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu praca

Nowy Targ
Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka)

Oferty pracy Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu - oferty archiwalne

  • Samodzielny referent ds. administracyjnych

    Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
    • Nowy Targ
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie obowiązków z zakresu działalności kadrowej dla pracowników administracji i nauczycieli akademickich

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: W przypadku wykształcenia średniego wymagane 4-letnie doświadczenie, wykształcenie wyższe- brak wymagań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Targu