SOLIDUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

sprzedaż hurtowa artykułów spożywczych
SOLIDUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy SOLIDUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SOLIDUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SOLIDUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SOLIDUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - SOLIDUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
"SOLIDUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Jana Długosza 9 33-300 Nowy Sącz
NIP
7340008837
REGON
492036382
KRS
0000114807
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
24.05.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.33.Z Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych
  • 46.37.Z Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw
  • 46.39.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie SOLIDUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.4

Na podstawie 150 ocen z Google.

dorota filipek

"Fajna hurtownia blisko domu,duży wybór, bogaty asortyment,jest wszystko co potrzeba, ceny dobre,produkty też,nie ma na co narzekać,warto odwiedzać żeby zrobić zakupy na kilka dni,miła obsługa,sprawnie idzie,nie ma długich kolejek"

miesiąc temu

Robert Czub

Robert Czub

"Mała, ale pojemna hurtownia. Duży wybór dobre ceny. Polecam."

2 miesiące temu

Małgorzata Zając

"Bardzo miła obsługa. Tanio, szeroki wybór i bogaty asortyment. Wszystko w jednym miejscu. Polecam"

6 miesięcy temu

James Nowak

James Nowak

"Hurtownia jak wiele innych, małą ciasna , niestety nie ma cen na produktach i praktycznie non stop kolejki. Asortyment nastawiony na artykuły spożywcze. Obsługa ok ale niestety niewystarczająca."

4 lata temu

Tomas (TD)

Tomas (TD)

"Polecam. Cenowo ok. i promocyjnie. Duży wybór artykułów."

10 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Nowy Sącz
  4. Kraków
  5. Gorlice
  6. Bielsko-Biała
  7. Katowice
  8. Łódź
  9. Czerniewice
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca SOLIDUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kelner

    • Nowy Sącz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów, przygotowywanie kawy, herbaty, napojów itp.
      Praca w Restauracji "Cafe Kwadrans". Praca w godzinach 9.00-20.00 lub 10-18. Kontakt tel. 604-423-848

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kucharz

    • Nowy Sącz

      Przygotowanie posiłków.
      Praca w Restauracji "Cafe Kwadrans", system równoważny w godzinach 8.00-21.00.
      Kontakt tel. 604423848

      Wymagania

      • Inne wymagania: konieczne doświadczenie w pracy kucharza lub szefa kuchni

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 200 - 5 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto (3000,00 - 4000,00 netto)

Pracodawcy w Nowym Sączu