Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Agencja Reklamowa 3eS Tomasz Górowski Spółka Jawna

Oferty pracy Agencja Reklamowa 3eS Tomasz Górowski Spółka Jawna

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

MONTER REKLAM
Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Nowy Sącz
Szczegóły
Zakres obowiązków
Monter reklam
1) praca na terenie Nowego Sącza - oklejanie samochodów
Wymagania
Inne wymagania:
Pożądane doświadczenie w pracach przy produkcji reklam : tworzenie banerów, oklejanie samochodów, tablic, witryn itp.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Nowy Sącz
Szczegóły
Monter reklam:
- praca na terenie całego kraju
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe
NIE
Agencja Reklamowa 3eS Tomasz Górowski Spółka Jawna
33-300 Nowy Sącz
Jeremiego Wiśniowieckiego 119

Pracodawcy z miasta Nowy Sącz