Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu

Oferty pracy Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

NAUCZYCIEL
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Nowogrodziec
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym. Umowa o pracę na zastępstwo. Wyskokość wynagrodzenia od 2617 do 3817 złotych brutto. Miejsce wykonywania pracy Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Wychowanie Przedszkolne
Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe: wychowanie przedszkolne.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
Szczegóły
Praca na stanowisku nauczyciel wychowania przedszkolnego , praca z dziećmi. Umowa o pracę na zastępstwo, system pracy jednozmianowy w godzinach 08:00-15:00, wysokość wynagrodzenia od 2617-3817 złotych brutto. Miejsce wykonywania pracy Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu.
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika
Uprawnienia:
Kurs języka angielskiego na poziomie zaawansowanym L2
Wykształcenie wyższe pedagogiczne, mile widziane kwalifikacje do nauczania języka angielskiego
NIE
Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu
59-730 Nowogrodziec
Kolejowa 46

Pracodawcy z miasta Nowogrodziec