Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA POLSKICH NOBLISTÓW W Nowych Skalmierzycach praca

Nowe Skalmierzyce
SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA POLSKICH NOBLISTÓW W Nowych Skalmierzycach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA POLSKICH NOBLISTÓW W Nowych Skalmierzycach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA POLSKICH NOBLISTÓW W Nowych Skalmierzycach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz z doświadczeniem

    Firma Usługowa Dworek "Róża Poraja" Bernarda Serwatka
    • Wągrowiec
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Wygasa

SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA POLSKICH NOBLISTÓW W Nowych Skalmierzycach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA POLSKICH NOBLISTÓW W Nowych Skalmierzycach - oferty archiwalne

  • Kucharka

    SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA POLSKICH NOBLISTÓW W Nowych Skalmierzycach
    • Nowe Skalmierzyce
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie min. zawodowe - gastronomiczne
      Doświadczenie w pracy w kuchni
      Umiejętność pracy w zespole
      sumienność, pracowitość, dyspozycyjność, elestyczność, koleżeńskość

      termin składania CV 08.10.2021

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Uprawnienia: Doświadczenie na stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowych Skalmierzycach