Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY praca

Nowe Miasto Lubawskie
ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY

Mapa ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bydgoszcz
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY - oferty archiwalne

  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

    • Nowe Miasto Lubawskie
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wynikający ze stanowiska.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wynagrodzenie zależne od stopnia awansu zawodowego. wykształcenie wyższe (edukacja wczesnoszkolna), mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 818 - 4 040 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zależne od stopnia awansu zawodowego.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Mieście Lubawskim