Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Drzewne JAWOR A. J. Gawiński praca

Nowe Miasto Lubawskie
Przedsiębiorstwo Drzewne JAWOR A. J. Gawiński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Drzewne JAWOR A. J. Gawiński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Drzewne JAWOR A. J. Gawiński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Drzewne JAWOR A. J. Gawiński - oferty archiwalne

  • Operator maszyn stolarskich

    Przedsiębiorstwo Drzewne JAWOR A. J. Gawiński
    • Nowe Miasto Lubawskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn stolarskich

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe, dobra orgaznizacja pracy, dokładność, kontakt telefoniczny - 572 773 359 - Sanderska Milena

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: plus premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik operatora maszyn stolarskich

      pomoc w obsługa maszyn stolarskich

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN

Pracodawcy w Nowym Mieście Lubawskim