SEBIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SEBIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy SEBIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SEBIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SEBIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Doradca klienta

    • Iława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa kasowa klienta
      - pozyskiwanie nowych klientów
      - sprzedaż produktów bankowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: zaświadczenie o niekaralności. Kontakt telefoniczny lub e-mail: placowka.ilawa@wp.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + prowizja
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Mieście Lubawskim