Czy to Twoja firma?

CARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Nowe Miasteczko
CARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy CARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca CARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży (marketplace)

    CARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Nowe Miasteczko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 500-6 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa międzynarodowych platform sprzedażowych-Amazon, e Bay i inne.Monitorowanie rynku w branży Home Decor oraz działań konkurencji.Poszukiwanie nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż.Realizacja planów sprzedażowych.Analiza dostępnych danych statystycznych, raportowanie bieżących działań.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: konieczna umiejętność obsługi platform sprzedażowych, znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 5 500 - 6 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Miasteczku