Czy to Twoja firma?

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK praca

Nowa Wieś Rzeczna

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem rzemiosła budowlanego, które kultywujemy z pasją i zaangażowaniem. Nasza firma, USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK, zrodziła się z miłości do tworzenia i przekształcania przestrzeni wokół nas. Od 1994 roku, z sercem położonym w malowniczej Nowej Wsi Rzecznej, dostarczamy naszym klientom usługi najwyższej jakości, koncentrując się na remontach i wykończeniach.

Specjalizujemy się w robotach budowlanych, które wymagają nie tylko precyzji, ale i głębokiego zrozumienia materiałów, z jakich korzystamy. Układanie gresu i płytek ceramicznych to dla nas nie tylko praca, to sztuka, którą perfekcjonujemy z każdym kolejnym zleceniem. Rozbiórka i burzenie budynków to zadania, które wykonujemy z pełnym profesjonalizmem i dbałością o bezpieczeństwo, zarówno naszych pracowników, jak i otoczenia.

Nasza działalność opiera się na solidnych fundamentach doświadczenia i wiedzy, które pozwalają nam na realizację projektów zgodnie z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy firmą, która słucha i rozumie potrzeby swoich zleceniodawców, a nasze prace zawsze odzwierciedlają ich wizje i marzenia o idealnie wykończonym domu czy biurze.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy mnóstwem certyfikatów, nasze zaangażowanie w każdy projekt i zadowolenie klientów są dla nas najlepszym świadectwem jakości. Wierzymy, że prawdziwa wartość firmy budowlanej tkwi w umiejętnościach, doświadczeniu i satysfakcji, którą przynoszą ukończone projekty.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie rzetelność, terminowość i wysoką jakość wykonania. Z nami każda przestrzeń może odzyskać blask i stać się miejscem, w którym chce się żyć i pracować. USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK to więcej niż firma budowlana – to partner w tworzeniu przestrzeni, które inspirują i zachwycają.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Murarz Nowa Wieś Rzeczna
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK

Adres rejestrowy

Praca USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK - oferty archiwalne

  • Murarz

    USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK
    • Starogard Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Umiejętność wykonywania prac budowlanych

      Wymagania

      • Inne wymagania: koniecznie: umiejętność wykonywania prac budowlanych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Akordowy
  • Dociepleniowiec

      Wymagania

      • Inne wymagania: koniecznie: Umiejętność wykonywania prac budowlanych