Czy to Twoja firma?

MELACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Nowa Sól
Produkcja pozostałych wyrobów z drewna
MELACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Nowa Sól
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy MELACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MELACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MELACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    MELACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Nowa Sól
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na produkcji w branży meblarskiej dla kobiet i mężczyzn.Elementy osiagają wagę max. 5 kg. Praca na II zmiany, 6:00-14:00, 14:00-22:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, dokładność i sumienność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowej Soli