Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robert Rosłon praca

Nowa Sól
produkcja figur dekoracyjnych
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robert Rosłon najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robert Rosłon

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robert Rosłon

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robert Rosłon - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robert Rosłon
    • Nowa Sól
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa urządzeń biurowych, obsługa BLOG/CMS/SOCJAL MEDIA; Obsługa klienta ( telefony, maile). Praca w godzinach od 7:00-15:00 lub 8:00-16:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie. Mile widziane prawo jazdy kat. B, praca dla kobiet i męzczyzn

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowej Soli