Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli praca

Nowa Sól
Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli

Praca Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli - oferty archiwalne

  • Policjant służby prewencji

    Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli
    • Nowa Sól
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wynikający z zadań policji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
      • Inne wymagania: Obywatelstwo polskie, korzystanie z pełni praw publicznych, osoba, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiada kwalifikacje wymagane na dane stanowisko pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Pisemne podanie o przyjęcie do służby w Policji, wypełniony kwestionariusz osobowy (część A i B), kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu), kserokopie świadectw pracy (oryginały do wglądu). Należy mieć przy sobie dowód osobisty i książeczkę wojskową (dot. mężczyzn) Formularze kwestionariusza osobowego oraz ankiety bezpieczeństwa osobowego są dostępne na stronie internetowej Komendy Głównej Policji oraz na stronach internetowych komend wojewódzkich (Stołecznej) Policji.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: po ukończeniu kursu podstawowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowej Soli