Czy to Twoja firma?

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna praca

Nowa Sól
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia

Oferty pracy Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - oferty archiwalne

  • Stażysta/ młodszy asystent w sekcji higieny komunalnej

    Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
    • Nowa Sól
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Zapoznanie się z obowiązującymi aktami prawnymi, zapoznanie się ze sposobem prowadzenia dokumentacji, uczestnictwo w kontrolach zgodnie z harmonogramem pracy, sporządzanie dokumentacji pokontrolnej. Praca w godzinach 07:25-15:20

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: inżynieria środowiska, ochrona środowiska, zdrowie publiczne, chemia, specjalizacja: inżynieria środowiska, ochrona środowiska, zdrowie publiczne, chemia
      • Inne wymagania: Obsługa komputera, dyspozycyjność. W prowadzonym procesie rekrutacyjnym nie będą brane pod uwagę osoby z poprzednich rekrutacji.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowej Soli