Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMAN praca

Nowa Sól
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMAN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna motoryzacja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMAN poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMAN - oferty archiwalne

  • Pomocniczy pracownik drogowy.

    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMAN
    • Nowa Sól
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w terenie przy budowie i remontach dróg. Prace wykonywane są na terenie Nowej Soli od pon- pt.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie min. podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik samochodowy

    • Nowa Sól

      Naprawa i obsługa techniczna zespołów maszyn i pojazdów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: Min. 5 lat w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Wykształcenie średnie techniczne- mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia

Pracodawcy w Nowej Soli