BEJUR SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BEJUR SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy BEJUR SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BEJUR SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BEJUR SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - BEJUR SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Gimnazjalna 13 67-100 Nowa Sól
NIP
9252126679
REGON
380865702
KRS
0000741962
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
30.07.2018
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Informacja i komunikacja

  • 62.03.Z Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 80.10.Z Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 80.20.Z Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 81.29.Z Pozostałe sprzątanie
  • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.30.Z Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni

Pozostała działalność usługowa

  • 96.01.Z Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca BEJUR SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    • Nowa Sól
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Zamiatanie, grabienie, koszenie traw na różnych obiektach na terenie miasta(zewnetrzne). Praca jednozmianowa: 6-14

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa o pracę, dla chętnych umowa zlecenie(do wyboru)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka klatek schodowych

    • Nowa Sól

      Sprzątanie klatek schodowych na terenie miasta. Praca dwuzmianowa: 6-14; 14-22.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Nowej Soli